| Andwta a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta. Vreau sa imi spuneti care e cea mai buna si sa fie si ieftina. Si culoarea roso roz ceva de genul. Deci niste poze cu pretul ce fel de tableta etc.

Răspuns Câştigător
| FuckItWeAreYoung00 a răspuns:

Cauta pe EMAG acolo sunt lucruri ieftine si de caliate, iar de culoare nu e problema poti sa iti cumperi o husa din aceea de silicon roz... funda? big grin

3 răspunsuri:
| marian1199 a răspuns:

Pai eu mi-am luat Samsung Galaxy Tab 2 7", este foarte buna si disponibila in 3 culori: rosu, negru si alb. Cea neagra este 800 lei, iar cea roaie si alva 1300 lei, dar au si in plus anumite chestii: 3G etc.
http://www.emag.ro/......EFHFNBBBM/
Eu o am pe negru si iti spun ca chiar daca este de 7 inch, este uimitor de buna. Sunt foarte multumit de ea din toate punctele de vedere, mai putin ca nu are blitz si are camera de 3.15 MP.