| XdDianaaXd a întrebat:

:*As vrea sa-mi personalizez un tricou.
Cum as putea face? Fundaaa Xd

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cum am facut eu: ai nevoie de un marker strong, rezistent la apa and stuff (bine, nici unul nu rezista cine stie cat timp, dar va rezista cat sa se vada "opera de arta"), apoi decupezi din reviste litere (de marimi mari) sau modele, astfel incat sa le poti transfera apoi pe un carton (sa trasezi conturul lor pe carton), iar cand le decupezi, vor iesi stencil-uri (sabloane).
Apoi te pui pe scris un mesaj amuzant!
Bafta!

19 răspunsuri:
| AnonimulxD112 a răspuns:

La diferite magazine. happy dar sunt cam scumpe :-s

| mixxjim a răspuns:

Prin toate mall-urile sunt magazine din astea de pesonalizat tricouri sau alte obiecte (cani, farfurii etc)

| わたなべ久美子 a răspuns:

Mergi la Carrefour unde se gasesc standuri cu cadouri personalizate.Bafta!big grin

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Poi ai putea incerca cu hartie de transfer termic. happy

| alexalexuz a răspuns:

Pai poti sa ti desenezi pe el o imagine un simbol care te carracterizeazaa sau sa-ti iei abtibilduri sa ti le lipesti pe tricou FUNDA!?

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Ai putea sa inkerkiii cu hartie de transfer termik....sau sa deseneziii pe el ceea ce iti polake si ceea ce te caracterizeaza mult succeswinking

| Reek54 a răspuns (pentru AlinaMessaros5):

Presupun ca esti foarte inteligent/a la cum scrii + ca mai faci si cu ochiul, esti dat/a dracu.

| unknownn a răspuns (pentru AlinaMessaros5):

Tu ai scris la caterinca mesajul asta sau asa scrii tu de obicei?

| AlinaMessaros5 a răspuns (pentru unknownn):

Asa scriu eu de obicei pentru ca eu sunt unguroaie si nu vorbesc prea bine romaneste....imi cer scuze dar eu am incercat doar sa o ajutpuppy dog eyes...

| unknownn a răspuns (pentru AlinaMessaros5):

Ok,n-am stiut, nu-i nimic.
Pe viitor incearca sa nu mai folosesti "k" in loc de "c".

| AlinaMessaros5 a răspuns (pentru unknownn):

Ok o sa incerc...Ms ca macar tuu ma intelegihappy

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Auziii eu am incercat sa te ajut...dar daca uh nu ai cei 7 aniii de acasa sa realizezii chestia asta treaba ta si oi fi eu data dracu da macar am cei 7 ani de acasahappy

| bogdanmatei33 a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa apelezi la profesionisti http://ecusonul.ro/personalizari-textile/

| felixmoxu a răspuns:

Mergi la FotoSmile in Carrefour sau in Mall. Acolo poti sa-ti personalizezi tricouri, cani, pixuri, brelocuri si tot ce vrei tu. Nu sunt nici prea scupe. Funda? happy

| Birnoschi_Oana_1980 a răspuns:

Buna,

Un tutorial frumos in romana gasesti pe http://maribell.ro/cum-personalizezi-un-tricou/

Este rapid, ieftin si cu rezultat garantat. Poti si sa il oferi cadou :)

Întrebări recente