| cornelia29193 a întrebat:

as vrea sa-mi ziceti si mie niste jocuri...gen GTA insa sa fie doar cu masini.sa conduci prin oras. pe la tara. pe orice drum. dar sa conduci fara sa faci neaparat misiuni si fara curse. cumva asemanator test drive unlimited. sa fie semafoare chestii. si sa se poata juca cu volanul big grin dau fundita la cel mai fain joc

9 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Test Drive Unlimited. E foarte tare! Eu il joc, dar daca vrei sa nu astepti 90 de secunde iti faci cont Game Spy Arcade iti merge fara 90 de secunde si nu trebuie sa platesti. happy

| paulpaul25 a răspuns:

Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, UK Truck Simulator,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba la german truck sim poti sa joci cu volan? thinking ca la mine pot doar sa accelerez si sa pun frana. dar nu merge sa iau stanga si dreapta cu volanu sad

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Nfs

| Zorocica a răspuns:

Cobra 11.
Este cel mai cool joc!
Scrie pe you tube Cobra 11, sa vezi cum e apoi il poti lua!

Sau Gta 4. Nu stiu sigur incearca si zi-mi daca merge.
Bafta la jocuri!

| Zorocica a răspuns:

Cobra11 sau Gta 4.
Nu stiu sigur, dar incearca!
Succes la jocuri!

| cornelia29193 explică:

M-am plict de nfs ...si de currse.

| cornelia29193 explică:

Da stiu... l-am jucat si eu ala... dar nu prea imi lpace cum merge la volan. ori e prea sensibil ori daca il fac sa nu fie sensibil nu invarte volanul la maxim

| cornelia29193 explică:

Am cele cu tiruri... ceva cu masini mici...gen world racing 2 pe care il insa acesta are trasee mici si fara trafic misto si semafoare.