| celmareinvata a întrebat:

As vrea sa stiu daca vi se pare normal ca hobby-ul unui copil de 13 ani este alergarea de viteza pe 50, 100, 150 si 200 metri cu cronometrare? Cum vi se pare acest hobby dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Pai asta nu prea mai e hobby ci sport de performanta. Oricum eu cred ca orice copil poate face orice atata timp cat este antrenat de un profesionist, are conditiile favorabile si nu este suprasolicitat.

| Alexstrasza a răspuns:

Hey. Parerea mea e ca e foarte foarte sanatos hobby-ul tau. O faci pentru binele tau si pentru sanatatea ta. Tine-o tot asa!