| TikTok33 a întrebat:

Ce parere aveti? ^^

http://www.youtube.com/watch?v=YGygbSzGxA0

E prima mea piesa. si as vrea sa stiu parerea voastra. Sa mai continui cu hobby-ul acesta, sau nu?

Multumesc :)

P.S. Va rog, ascultati pana la capat ^^

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o piesa forte frumoasa nu imi vine sa cred ca chiar tu ai compus asa o piesa dupa parerea mea ai talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult daca ai compuso singura esti foarte bravo.mersi

| TikTok33 explică (pentru anonim_4396):

Nu am compuso eu laughing Am facut cover dupa o alta piesa happy

| TikTok33 explică (pentru anonim_4396):

Nu eu am compus piesa, am facut cover dupa piesa originala happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TikTok33):

Dar oricum este forte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos

| tpuforyou a răspuns:

Buna!, iti recomand sa faci cover dupa melodii mai lente! mai taie putin din ecou! in rest totul este ok! *), si ai un glas placut...
ps > Craciun ferricit!