| maryse_9270 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu mai multe despre actorul Robert Powell (l-a interpretat pe Iisus), uni spun ca ar fi inebunit dupa ce a terminat filmarile, este adevarat?
Si vreau sa stiu daca mai traieste?

3 răspunsuri:
| ALEXme_4367 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/robert-powell-6244/ iti recomand sa citesti si comentariile

| AlyLoveYou a răspuns:

Din cate stiu eu, traieste dar e adv ca innebunit...infine, sper ca ti-am fost de ajutor... funtitza?

| idciylm a răspuns:

Actorul Robert Powell traieste. La stiri a spus ca a innebunit dar acum nu stiu ce sa cred...Tot respectul meu pentru Robert Powell