| Sebhp11 a întrebat:

Salut! As vrea si eu sa merg la un aqua parca in Bucuresti (Therme, Otopeni, Divertiland) și nu stiu pe care sa il aleg. Mi-ati putea oferi niște idei?

Răspuns Câştigător
| OmBanal33 a răspuns:

Din perspectiva mea: (Am fost la Therme si Divertiland)
Daca vrei strict water slides mergi spre Divertiland.
Daca vrei relax la piscina mergi la Therme (The Palm)
Consider ca nu are rost sa mergi la (The Galaxy) Therme pentru ca facand comparatie cu Divertiland sunt slabe toboganele...
Despre Otopeni nu pot spune nimic...

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La Therme ai avantajul că apa din toate piscinele e caldă și nu tremuri când intri în ea.

| darrio2007 a răspuns:

La cel mai ieftin „aqua parca".

| Sebhp11 explică (pentru darrio2007):

Asa mi-a corectat aplicația, chiar nu ai altceva mai bun de facut decat sa ma iei la mișto?

| darrio2007 a răspuns (pentru Sebhp11):

Aplicatia sau corectorul?