| LaviniuA a întrebat:

Salut. Aveti ceva planuri pentru 2023? Ziceti-mi ziceti si mie cateva, ca habar n-am ce sa fac anul asta...
Mersi!
La multi ani pentru 2023.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,Slăbirea tipica de început de an
2, Plătirea cheltuitelor de început de an
3, din nou la munca de data asta sper in Germania
4, sa fac un curs de Python
5, sa imi cumpar un vr
6, sa vizitez Germania
7, sa imi caut iubita
8, sa citesc mai mult
9, sa invat o noua limba straina

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tre' sa fac multi bani. Ca imi place sa am bani.
Si sa termin doua proiecte auto. As putea spune 3, cu tot cu masina de zi cu zi.
Pe langa asta... Tuns iarba, facut garduri, concedii, ingrijit pisica.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersul in vacante nu iti place?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Ba da, am zis si de concedii. La vacante ma refeream.
Dar daca nu adun niste reusite, nu-mi arde de vacante. Ultimul sejur la mare m-am plictisit si abia asteptam sa ma apuc de treburile lasate acasa... Cu toate ca a fost un concediu reusit.

| Frank51 a răspuns:

Anul acesta îmi înființez prima mea companie, în domeniul audio-video. Pe lângă chestia asta îndrăzneață, trebuie să mai învăț ceva web design, pentru că deși la dezvoltare sunt ok, pe partea de design încă am super mult de învățat.

| popescuhertz a răspuns (pentru Frank51):

Felicitări pentru înființarea primei tale companii! Este întotdeauna o afacere îndrăzneață să începi ceva nou și îmi dau seama că ai muncit foarte mult pentru a ajunge aici. În ceea ce privește învățarea web design-ului, sunt sigur că vei reuși dacă îți dorești asta cu adevărat. La fel ca tine, sunt și eu un dezvoltator web și înțeleg cât de important este să îți îmbunătățești continuu cunoștințele și abilitățile. Succes în continuare în afacerea ta!

| LaviniuA explică (pentru Frank51):

Spor la munca. Sper sa iasa banu gros!

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Bravo, in sf citesc ceva maret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta cersetoare de atentie, baiteti/barbati nu o bagati in seama!

| just4ubr2015 a răspuns:

Sa plec in Spania la plaja in Paris la turnul eiffel in roma la coloseum si sa fac turul spaniei

| Fantaspirit a răspuns:

Sa mănânc mai sănătos și să slăbesc, sa fac mai multa mișcare, eventual mers la sala.

| pombar a răspuns:

Ce-ar fi sa te implici pentru salvarea lumii

| LaviniuA explică (pentru pombar):

De la ce sa salvez lumea?

| pombar a răspuns (pentru LaviniuA):

Raspunsurile le gasesti in alta parte fata de siteul asta jalnic, adevarul este in tine

| RAY a răspuns (pentru LaviniuA):

Ziceti-mi ziceti si mie cateva, ca habar n-am ce sa fac anul asta

Prezintate si iti ofer sfaturi

| CacencuDoina a răspuns:

Droghează te