| robert768 a întrebat:

Aveți idei de niște locuri unde aș putea să vapez pe ascuns? Nu vreau raspunsuri ca"nu ar trebui sa vapezi" sau alte chestii. Vreau raspuns la ceea ce am intrebat. Multumesc

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La ghena de gunoi!

| psica a răspuns:

Nu prea ai cum pe ascuns dar, in parc te duci singur si vapezi?

| Furnicuta000 a răspuns:

Acasa sau in oras?
Acasa daca nu stai la curte nu prea ai cum sa te ascunzi. In oras sunt multe locuri in care este permis fumatul. Pe strada sau in parc nu cred ca poti.
La liceu nu aveti loc de fumat? Eu cand eram in liceu vedeam foarte multi la locul de fumat special amenajat si nu trebuia sa se ascunda nimeni. Eu nu am fumat/vapat niciodata deci alte solutii nu prea stiu.

| Simpatic a răspuns:

Ai mai multe variante:
1. in baie cu usa inchisa
2. in pestera muierii, cea care intra in varful Omu.
3. in boscheti, avantaj ca nu te vede nimeni
4. in excursie in Madagascar alaturi de Mazare cand se va intoarce, el si Arnold au zis I'll be back.
5. in interiorul Statuii Libertatii
6. in orice piramida din Egipt daca i-ai gasit intrarea

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tufă.

| Violleta2022 a răspuns:

In bucatarie, de fata cu mama si tata!

| Ineys a răspuns:

In canal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

în cimitir, nimeni nu te va vedea, nimeni nu te va deranja.