| curiozitati a întrebat:

Salut/Buna. Mi-am facut un blog, am nevoie de niste site-uri care sa ma ajute la promovare.nu am nevoie de alte bloguri sau ceva de genul, vreau site-uri cunoscute in toata tara. Multumesc

5 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Si care este intrebarea ta de fapt? ai nevoie de site-uri cunoscute in toata tara ca sa faci ce?
Daca vrei sa il promovezi pe acel gen de site-uri cred ca o sa fie contra cost sau greu de gasit!
Mult succes!

| natashacrown a răspuns:

Mtv.com facebook. twitter. thinking youtube. cele mai cunoscute happy

| Statusuri a răspuns:

Daca vrei sa cresti traficul unui blog trebuie sa faci schimb de link-uri cu alte bloguri.Blogul meu este statusuri-mass.blogspot.com/ iar daca vrei sa facem schimb de link-uri imi poti trimite un mesaj pe adresa statusurimass@yahoo.com.

| tyger a răspuns:

Promovare gratis si efecicienta. http://www. FacebookMessenger - chat online unde iti poti promova site-ul, pozele, videoclipurile etc.