| AndreeaD777 a întrebat:

Buna Seara! Tot ce vreau este sa am si eu blogul meu propriu dar nu prea stiu cum sa fac acest lucru ...am auzit ca este ILEGAL sa creezi propriul blog. Dar unii au si 5 bloguri si nu patesc nimic.As vrea sa am si eu propriul meu Blog facut din coduri HTML sau cum o fi mai simplu. Vreau o persoana de incredere care sa ma ajute si pe mine sa creez un blog. Dar sa nu fie sa intrii pe un site si sa iti faca blogul. Vreau un Blog facut manual si sa fie usor.Si acea persoana sa imi explice cum sa lucrez cu Blogul! Mulumesc Mult acelei persoane! Din suflet! Id meu lionel_messi_yo

5 răspunsuri:
| ElektroViruss a răspuns:

Nu este ilegal sa ai blog happy

Ilegale sunt site-urile de download filme, programe, jocuri, muzica piratate.
Daca nu oferi spre download acest gen de fisiere este perfect legal.

Bafta

| Leandro a răspuns:

Este legal sa-ti faci un Blog, atata timp cat nu hostezi fisiere ilegale (jocuri, muzica, filme).
Intra pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro, interfata in limba romana si multe altele!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Aiicha a răspuns:

Eu am folosit blogspot.comwinking(trebuie sa ai cont si pe google)

| ReiVaN a răspuns:

Nu e ilegal si o poti face pe www.blogspot.com/ gratis
ai acolo instructiuni e foarte usor
bafta
app poate dai si funda.

| Radu_5281 a răspuns:

Eu cred ca tu vrei de fapt un intreg site nu un blog. Pai atunci sa-ti explic: ce iti doresti tu e foarte greu de realizat de cineva fara eperienta in web-design, chiar si cu un bagaj minim de cunostinte HTML ti-ar fi greu din simplul motiv ca sunt o grama de coduri pe care trebuie sa le folosesti. Singurii care te-ar putea ajuta sunt web-designerii, sau poate un curs de informatica happy