| Assassins a întrebat:

Salut cand intri pe TPU si vreau sa raspund la niste intrebari dau raspunde nu ma mai intreaba vreau sa o public vreau sa o... Direct imi apare sa raspund si cand dau raspunde nu mi se publica intrebarea oare dc? 0

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca e bulit siteul! din cauza la prea multe intrebari tampite serverul s-a dat de s-a julit! si noi userii am munict mult la serverul asta si vin toti terminatii si dau de il julesc! pai ori suntem golani sau nu mai suntem /?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......-cu-multe/ .Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

| Vampă a răspuns:

Foloseste google chrome sau mozilla firefox.si mie mi s-a intamplatstraight face. inainte aveam internet explorer dar acum am downloadat google chrome si merge perfectwinking

Sper ca te-am ajutat.pa-pa:*