| Izzy_6579 a întrebat:

Hi again, cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare dupa ce am dat la raspunde imi apare mai jos daca vrei sa postezi intrebarea da click aici(ceva de genu si mai zice ceva de email)am dat pe click aici si apoi am primit pe yahoo mail raspunsul de la TPU si acum cand ma uit in raspunsurile mele nu imi apare nimic de ce oare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ţi-ai confirmat deja adresa de mail, adică ai dat clic în mesajul de la Echipa TPU acolo, unde ţi se cerea, tot ce-ţi rămâne, e să aştepţi. În câteva ore vei putea să răspunzi liniştit/ă, iar în timp îţi vor apărea şi toate răspunsurile pe profil. Nu-ţi fă griji!
Ai puţină răbdare!
Succes!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te-ai inregistrat recent pe TPU si nu ai confirmat inregistrarea atunci trebuie sa o faci, pentru a putea da raspunsuri. Uita-te in contul tau de e-mail pe care l-ai indicat la inregistrare(vezi si in Spam) si o sa gasesti un mesaj de la TPU. Deschide-l si confirma inregistrarea, dand clic in locul indicat din mesaj si apoi nu vei mai avea probleme. Numai bine!

| Muhteşem a răspuns:

Pai poate nu esti logat.cand raspunzi la o intrebare trebuie sa fii logat.Mi se mai intampla si mie sa apara asa, ies, intru iar si scriu emailul si parola apoi raspund si merge.Incearca sa faci asa.Succes!

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Mai intai trebuie sa sa confirmi adresa,ca ei iti trimit email cel mai probabil fiindca nu ai confimat-o. Apesi pe linki-ul de confirmare din e-mail si in cateva ore pti da raspunsuri.Dar, pe site ee nu vor aparea imediat, astepti unpic si apoi vor aparea. Funditzzzza plzzz!