| AlynaC a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la intrebari pe TPU? Sunt logata si daca dau sa raspund imi apare in casuta aia :"Pentru a raspunde trebuie sa intri in contul tau sau sa iti faci un cont nou". Si cand dau la intra in contul tau imi apare "Editeaza profilul" si dupa ce il editez(sau nu), daca ma intorc imi apare in casuta tot ca trebuie sa intru in cont.sadSper ca ati inteles ce vreau sa spun:d

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil este o eroare a site-ului (am mai păţit-o şi eu de câteva ori). Dacă până mâine-poimâine nu se rezolvă, trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact şi roagă-i pe admini să te ajute!
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.e eroare de la site!
.da logout,iesi de pe browser, logheaza-te din nou, si incearca dupa!
...asa e siteul,,, mai face figuri!

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Verifica-ti mesajele din adresa de e-mail.Intra in Spam sau Imbox.Si cauta mesajele de la TPU si dale accept(click pe ele)

| ShowTim3 a răspuns:

happy Salut, s-ar putea ca raspunsurile tale sa fie intarziate si eu dau de exemplu mesaj acum si vine peste 2 ore... nu stiu sa zic, sau probabil nu ai activat contul, o sa primesti un mail si il activezi
happy Fundita?

| KingJulien a răspuns:

Dai la editare profil si iti schimbi ceva acolo (cum ar fi poza ) si incerci din nou-sper c-am fost de ajutor straight face

| LightingManuel a răspuns:

NU mai draga, la fiecare intrebare poti raspunde scriin intr-o casuta portocalie.Cam asa arata casuta http://www.google.ro/......tp?/imgres