| mafiot1 a întrebat:

Salut.Care a fost/care au fost cele mai mari goal-uri de donatii si cine a donat cel mai mult fara refound? Vreau sa stiu care a fost/care au fost cele mai mari goal-uri de donatii de pe Youtube, Twitch? Ps:Vreau sa stiu care om a donat cel mai mult de pe intreg globul.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Fara ce spui tu nu prea se fac donatii, poate donatii facute de cei saraci.
Nu te gandi ca bogatii care fac donatii e free laughing nici vorba de asa ceva.In lumea asta toti platesc taxe,daca ai auzit,sau daca ai platit vreodata taxe.
Ei de exemplu daca faci donatii,vorbim aici de bani,de sume mari, in acest caz acei oameni vor fi cutit de mai stiu eu ce taxelaughing cu alte cuvinte in loc sa dea banii la taxe, adica statului, donaeaza mai stiu si eu unei biserici, sau unor organizatii care ajuta bla bla vraja marii.
Nu te gandi ca vine nea bogatu sa arunce ceva malai la pasarele laughing

Întrebări recente