| Anonim_5535 a întrebat:

Salut, Care poate sa imi spuna si mie niste site-uri de metin? (privat)
Va rog nu spuneti in prostie www.metin2.ro... (asta nu e server privat)
As avea nevoie de site-uri pentru metin privat mai exact un metin privat de nota 9/10!
Nu cum ar fi:
www.metin35.com
www.finalongju.com
www.longju3.us
Sau metin-uri care nu mai sunt active...
Sau cand vrei sa iti faci cont sa te puna sa scrii pe chineza simbolurile de la intrebarea aia din imagine...
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| deea_8141 a răspuns:

Pai mai sunt:
www.funmt2.com-asta iti da cal militar de la lvl 1:D
www.finalongju2.com
www.u1u1.net - e tare:x
www.legendmt2.de

si cam astea sunt mai tari:-?

;;):*

54 răspunsuri:
| Anonim_5535 explică:

Din greseala am omis sa corectez www.finalongju.com de fapt este www.finalongju2.com;) Iertamita! :) Nu prea conteaza dar sa nu se posteze din nou;)

| Ioana :x a răspuns:

Funmetin2 metin35 astea le stiu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este www.u1u1.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astai tare si fain ai iteme + 9 la greu daca vrei incearcal : www.worldmt2.com ii super tare daca nu stii cum sa il bagi da-mi add la : bog_zahariuc@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.locmt2.eu asta sigur merge :D:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.locmt2.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu funmt2, metin35, finallongju3 and turnamt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.newlongju.us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah un site-uri e loc!@@locmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un pserver la care joc de 3 zile si is 61 si e super doar cateodata nu merge
trebuie sa va uitati p site daca login server e verde sau rosu dar e pentru cei ce stiu germana xD: www.aggromt2.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.longju3.us da nustii ce e ca nu mere sa faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal cel mai tare e www.locmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie un cont pe longju 3 id meu este cristy_smecherash

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal.pai longju3.us sa redeschis, cel mai misto metin Romt2.cal militar lvl 1 armuri king la shop si am lvl 83 in 5 ore.big grin. funmt2, empiremt2.finalongju2 client nou si cam atat...succes!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe worl-mt2-e super tare întro zii faci lvl 70+tongue faci P imd, ai inele xp gratis pda gratis frizuri gratis si multe iteme de pe site gratistongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci account la romt2?
idul meu este roby_r3dx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e finalongju2.eu is gm in 1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu www.locmt2.com este fms plus 9 rib plus 9 solzi plus 9 cal militar bft jucativa frumos ne int in metin;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare cum pot samif ac cont pe longju 3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac cont pe www.u1u1.net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 4 Aprilie 2010 se deschide BucurestiMT2----Best privat MT2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum downloadezi worldmt2.com?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2xp.game-server.cc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti praff ca metin2 ro privat:www.metinp.uv.ro www.zexus-metin2.zapto.org www.heartmt2.servegame.com/index.php ...si mai sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti praff ca metin2 ro privat:www.metinp.uv.ro www.zexus-metin2.zapto.org www.heartmt2.servegame.com/index.php ...si mai sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metinp.uv.ro