| Мāđγ a întrebat:

Heilove struck ma ajuta cineva? am 12 ani, si am contul asta de la un prieten, care nu mai are nevoie de cont!
Deci eu mereu joc metin, dar acum nu stiu ce are de nu merge! mi-am reparat pc`u, am anti-virus, mi-am bagat memoria mai mare, mi-am luat alta placa video, dar nu stiu de ce nu mai merge sa joc pe server pvp de metin2! deci eu inainte am jucat xperiment sa spunem.si acum il descarc si nu merge! intru in el, si stiti ca da o imagine cu un sura, dau acolo, stiti ca scrie in chineza, si nu merge, imi scrie ceva, dar atunci cand merge scrie mai mult, nu stiu ce scrie pentru ca e in chineza dar nu se deschide, in rest asta e problema. dc? imi spune ca are virusi, dar atunci cand mergea, imi spunea ca are virusi, si asa. dar tot ma lasa sa joc, acum nu mai merg de cand mi-am facut calculatorul! cine ma poate ajuta? am gasit niste servere misto pvp.si nu pot juca! s`au cine imi poate spune un server privat de metin care sa aiba mc txt. ca sa-l schimb cu ala de la xperiment. va rog sa am ajutatilove struck

1 răspuns:
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Salut nu stiu. dc. nu mere pvp-ul dar mie mi-a placut empire pe serverul cronical!