| seby15 a întrebat:

Salut.Caut un metin2 private server roman cu ratele mari si sa fie foarte misto Postati detalii despre el.Sa nu fie Fun Tim Gx sau ceva de genu...

2 răspunsuri:
| AaaMoods a răspuns:

Metin 2 PvP e romanesc! Dupa cum spune numele e pvp esti direct 80 si faci dueluri! sper sa iti placa!

| axel_6752 a răspuns:

Incercati aici.www.metin2privat.ro e server 100% romanesc .e facut pe platforma linux,are misunile traduse in limba romana ,client antihack,si de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king...bafta!

axel
Vizitator

Sus

Întrebări recente