| seby15 a întrebat:

Salut.Caut un metin2 private server roman cu ratele mari si sa fie foarte misto Postati detalii despre el.nu imi dati ex(Tim Fun Gx...)sa aiba king si arme legendare...

2 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Metin2 rospeed e suepr te da de la lvl 34 iti da 1kk max vlv 127 cresti repede rate 2500 la tot
bani in 30 minute faci 5kkk si ai la magazin otel king tot cev rei si e super misto www.metin2rospeed.ro

| Millis a răspuns:

XD metin2 awake fundoi P.S nu e tocmai roman daa sunt multi big grin.