| silviu03 a întrebat:

Caut un partener de minecraft Romania, daca vreti funda scrieti DA si bagati ID-ul meu de mess :ciprianmatei03@yahoo.com!

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

Eu! dar nu sunt expert! asa ca sa nu fii foarte dur!

4 răspunsuri:
| AnneMarye001 a răspuns:

Iti imaginezi ca poate scrie cineva DA doar ca sa mai primeasca o funda nu? iar tu tot fara partener ramai

| cozmin556 a răspuns:

Da eu ma joc minecraft si sunt foarte bun!

| Florinel_Florin_1995 a răspuns:

Salut pot eu sa fiu partenerul tau sunt experimentat daca vrei sa facem echipa da-mi acc la skype : stook11

| Valentyn1997 a răspuns:

Salut daca mai cauti parteneri de minecraft da-mi te rog frumos add la claudyuvalentyn@yahoo.com