| slv30 a întrebat:

Salut ce beyblade metal masters imi recomandati? dau funda!

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Hades, Dark Bull, Galaxy Pegasus, Cyber Pegasus, Pegasus, Capricorn, Grand Capricorn, Striker, Eagle, Virgo, Aquario, Libra, Lion, Gravity Destroyer, Balenele [ stii daca ai vazut toate ep ], Evil Befole [ nu mai tin minte cum se scrie, da e bey-u lu Jack ], El Drago, El Drago [ ala cu foc ], Horasius [ bey-u lu tipu ala din turneu, care era in echipa cu Quioia ], Sagitario etc. Sunt mai multe, dar momentan nu mi le aduc aminte bine.

8 răspunsuri:
| CristobalMarian a răspuns:

Ca bey [ titirez ] sau ca episoade?

| slv30 explică (pentru CristobalMarian):

Ma refer la bey nu la episoade

| CristobalMarian a răspuns (pentru slv30):

Ti-as recomanda beyul ala Hades [ nu mai tin minte daca asa era] care in episod il are Damian, probabil ai vazut episoadele, si stii de care este vorba.

| slv30 explică (pentru CristobalMarian):

Il are un coleg din clasa l-am batut cu bull daca mai sti rasp. dau funda

| CristobalMarian a răspuns (pentru slv30):

Depinde si cat de experimentat esti, cum lansezi...

| slv30 explică (pentru CristobalMarian):

Mai imi dai cateva exemple de bey-uri? dau funda promitwinking

| CristobalMarian a răspuns (pentru slv30):

Hades, Dark Bull, Galaxy Pegasus, Cyber Pegasus, Pegasus, Capricorn, Grand Capricorn, Striker, Eagle, Virgo, Aquario, Libra, Lion, Gravity Destroyer, Balenele [ stii daca ai vazut toate ep ], Evil Befole [ nu mai tin minte cum se scrie, da e bey-u lu Jack ], El Drago, El Drago [ ala cu foc ], Horasius [ bey-u lu tipu ala din turneu, care era in echipa cu Quioia ], Sagitario etc. Sunt mai multe, dar momentan nu mi le aduc aminte bine.

| Josephe a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/ sunt o gramada desene frumoase eu le-am vazut pe toate aproape incerca;) Funda@

| Calin_Marius_1970 a răspuns:

Twisted Tempo sau Meteo L-Drago.