| Georgemy2 a întrebat:

Salut, ce cadou sa-i fac celei mai bune prietene, ma refer la cadouri facute prin lucru manual?

Răspuns Câştigător
| iuliaa27 a răspuns:

O bratara din ate, sau daca stii sa faci origami, ar fi dragut. un tablou, o poezie, o poveste despre voi. orice,

5 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

O lebada origami sau alte lucruri origami sau pe scurt o felicitare

| KaSS a răspuns:

Salut, cele mai apreciate cadouri de mana sunt bratarile si felicitarile, eventual un desen daca ai talent.

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o bratara din noduri pe care sa ii scrii numele, daca stii sa o faci sau ai mai putea sa faci un filmultet in care sa pui tot felul de imagini cu voi doua, iar pe fundal sa fie melodia ei preferata. Cam atatea idei mi-au venit dar sper ca ti-am fost de ajutor.

| Georgemy2 explică (pentru NoMusicNoLife25):

N-am habarn cum sa fac o bratara, dar ideea cu video-ul e super buna. Multumesc!

Întrebări recente