| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce combinație de numere cunoașteți cum ar fi: 134679 vreau multe combinați! FUNDA (numpad)

Răspuns Câştigător
| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns:

Banuiesc ca la parolalaughing, dar compune tu:
Sper ca te-am ajutat...happy Succes.

15 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

laughing

122 rolling on the floor

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru DarkBlood32):

Tu ai luat in serios?laughing Nici macar u da funda si sa stii ca sunt Merlin99

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

Dar cate conturi ai? laughing ai 2, 3, 4, 700. dar tu cate ai? laughing

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru DarkBlood32):

Pei stai sa mi le amintesc : Cristina1998, Grizbo, Merlin99, mai am avut unu rolanida dar l-am sters si cam atateabig grin SI cu Ista

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

Eu am un cont se cheama "CateaInCalduri" dar este suspendat pe termen nelimitat, n-am mai intrat demult pe acest cont si cred ca a fost si sters laughing

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru DarkBlood32):

Zi-mil si mie ca si eu til zic pe suspendatu pe o luna. Dar ce ai facut ai injurat? Zimi si mie contul plz!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

CateaInCalduri,n-ai acces la cont nici macar eu ca este suspendat termen nedeterminat.
Am pus o intrebare stupida, si am fost raportata. Ca vand o catea in calduri cu vaginul fierbinte, amputata rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

Ahhaa si sa-ti mai zic,o serie de intrebari stupide puse tot pe acelasi cont, stai sa ti le zic:

"Ceva filme porno cu caini?"

Vreau sa mai completez putin intrebarea ca nu ti-am zis-o pe toata, doar esentialul:
"Hei TPU! Vand o catea bichon in calduri, stirba, amputata, cheala cu vulvele rosii si bulbucate cu vaginul fierbinte. Costa 50 de bani si mai am si alte 4 catele tot la fel, in calduri. Cine se baga?" laughing

"Buna TPU! Vand m-am dus la wc mi-am curs sange pe pasarica si cand am tras apa mi-a sarit apa pe fata cu tot cu sange. Din greseala am iesit din baie fara sa ma spal pe fata si m-a vazut fratimiu si m-a batut la c*r si m-a violat cu furca. ce sa fac?"

Mai sunt si alte, toate aceste intrebari pe care ti le-am zis mai sus, sunt puse pe contul "cateaInCalduri" oh go on

| DarkBlood32 a răspuns (pentru DarkBlood32):

La a 3-a intrebarea, la inceput am vrut sa zic "(Cand )m-am dus la wc."

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru DarkBlood32):

laughing Super tari numai ca ai incurcat-o acum te raporteaza pe istalaughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

Oricum contul acela l-am si sters oh go on pe acest cont, antibibar mi-e frica sa pun intrebari d-astea deoarece risc sa fiu suspendata worried

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru DarkBlood32):

Da-le in colo ca m-am plictisit de TPU ma bag tare la mess.

| anonim_4396 explică (pentru Stergetimadeoriundenumaisunt):

Întrebarea mea este chat laughing?

| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Yes chatwinking.