| denis543 a întrebat:

Ce filme de comedie/actiune/istorie, ori ce infara de groaza, stiti? Le-as vrea pe categorii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum nu imi vine nimic in cap, dar daca vrei uite-te aici http://creativemonkeyz.com/category/shows/3lar/ poate gasesti ceva. E un tip care comenteaza trailere si recomanda filme. E si amuzant, cel putin mie imi face placere sa-l urmaresc.

| robytzu96 a răspuns:

Hmm..De inceput. Comedie : Ala Micu' (Little Man), Piedone Africanul, Animalul.
Actiune : Get The Gringo ( Vacanta dupa Gratii ). The River. Sa fie razboi.si unu' romanesk :P Eu cand vreau sa fluier, fluier http://www.youtube.com/watch?v=jBA8gelKouY film intreg. si uite si unu de groaza
Groaza : House Of Wax (CASA de Ceara) un film care mi-a placut foarte mult. Sal bafta. Funda?

| Eduard98 a răspuns:

Actiune 21 Jump Street 6 Burrels comedie American reunion Little man

| Sapilif a răspuns:

Poi eu ti-as recomanda de comedie jonhy enghlish si de actiune un fast and fourius si poate te mai razgandesti daca ai vreau unul de groaza eu asi spune final destination 3 sau 4