| denis988 a întrebat:

Ce idei de facut bani pe internet stiti? Dar nu sa dai click ca sa te plateasca. Ceva mai serios.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta, e foarte simplu. Contacteaza-ma daca vrei detalii. Poti castiga usor iti dau cate dovezi de plata doresti.

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Intra pe http://www.virtconomics.com/recruit/uw6gz0phwwign4ndzskg,poti castiga euro reali, la minim 20 euro stransi ii poti retrage cu paypal sau transfer bancar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat: simplu şi bine plătit.

Răspuns utilizator avertizat
| DragalasaRox a răspuns:

Iti faci un site si vinzi ceva.

| Lazar_Ovidiu_1984 a răspuns:

Salut Denis,

In sfarsit o persoana care nu vrea sa dea clickuri si vrea ceva mai serios. :D

Asta fac eu de 3 ani de zile si mege bine, insa trebuie sa stii din start ca e putin mai mult de muncit. Pe termen lung insa, munca devine din ce in ce mai usoara si mai placuta decat datul de clickuri.

Cateva idei:

- bani din reclame pe blogul tau
- magaizn electornic (asta e mai complicat)
- sa vinzi produse pe Okazii.ro (fac ei mare parte din treaba insa tu trebuie sa vii cu produsele si sa le promovezi si pe alte canale; sa nu depinzi numai de ei).
- poti sa tiparesti carti pe care sa le vinzi singur pe blogul tau
- si multe altele

Gasesti mai multa informatie (care nu are legatura cu datul de click-uri, evident) pe blogul meu:

http://www.banidinbloguri.com/blog/