| agirll a întrebat:

Saluthappy

Ce poti sa faci cand afara sunt doar 9 grade si te plictisesti de moarte? :/ big grin

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dormi.

| Alyboy a răspuns:

Esti baiat sau fata?

| ywar a răspuns:

Sex salbatic si te incalzesti laughing
Ce dracu sa faci deact sa stai sa citesti sau sa iti imbogatesti spiritul... nu uitandu-te la Tv sau pe FB ci incercand sa iti faci cosmetica sufletului. Si daca nici asta nu merge - sex frate. glumesc. Probabil nu ai varsta.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Intrii pe TPU si incerci sa ajuti sau sa te ditrezi

| BlueViP a răspuns:

Sa citesti?
Iti chemi prietenii si faceti cinemateca
Inveti sa faci prajituri
Scrii versuri, sau un roman

| Alishia a răspuns:

Un puzzle 3D,un film,o carte,un desen(daca ai inclinatii spre asa ceva),quilling, sa gatesti ceva dulce, ordine, somn, si asa mai departe.

| Loredana123 a răspuns:

1.Stai in casa iti faci un ceai te bagi in pat si dai drumul la un film 2.Asculti muzica in timp ce te uiti la poze cu tine si cu prieteni tai 3.Stai pe facebook si postezi poze, muzica si vezi si ce au facut alti 4. Fa-ti o baie calda cu multa spuma 5.Fa-ti temele 6.Macheazate si fa-ti poze 7. da drumul la muzica si danseaza pana nu mai poti 8.I-ati o prietena cu tine iesi afara si plimbativa chiar daca este frig 9. Fa-ti curat in dulap s-ar putea sa gasesti lucruri de care nici nu stiai ca le ai.10.Fa-ti unghiile. Sper ca ti-am fost de folos.

| wrath007 a răspuns:

Dormi sau uite-te la un film frumos

| bbydeea317 a răspuns:

Sa-ti prepari o cana cu ceai, sau ciocolata calda facuta in casa si sa te uiti la filme online, iar daca nu, poti citi carti interesante, chiar romane de dragoste, iar daca nici asta nu te multumeste, cheama-ti prietenele si bateti-va cu pernele!

P.S. Putina barfa cu prietenele la o ceasca de cafea nu a omorat pe nimeni niciodata!

Succes!

| florin81 a răspuns:

Gandeste te la iubita ta. Sa nu faci ceva rau, in rest fa orice.

| Alexandru31231 a răspuns:

Joaca ceva gen jocuri de groaza atunci te inalzesti precis