| M4RK a întrebat:

Cei care joaca metin2 ro am un cont si as vrea sa stiu daca am bune magiile sunt razboinic lv73 am aura m7, iures m7, vartej m5, izbitura m1.Sunt bune magiile sau sunt mici?

6 răspunsuri:
| M4RK explică:

Am sa incerc cu exorcizari ca sa le fac.Joc pe serverul taurus regat albastru

| SimpleWay a răspuns:

Destul de mici la lv 73. Depinde pe server esti. Inceaca sa faci ceva G. G-urile de ajuta mult. In locul tau as fi lasata celalate magi si m-as fi axat pe una. Eu prefer vartejul sau iuresul pentru ca vartejul are pagube mari si prinzi tot ce iti iese in cale. Iuresul e ok M7 e bine. Bafat in continuare. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentalu este mai bunn :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu plz am nv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 80 pe virgobig grin parerea mea pentru lvl 73 e bine deoarece esti corp la corp eu am lvl 80 sis mental am 2p 1g 1m baga id meu tomytza.toma

| torent3 a răspuns:

Fara suparare dar pentru razboinic sunt cam slabe megiile avnad in vedere ca altii la lvl 40 au P la aura... cumparati carti si fa-ti macar g3 g4 si rupi funda?