| AndreYutzUU a întrebat:

Salut.Cine a facut un nou metin? sa imi dea si mie site-ul, ma ofer primul jucator.Si daca poate sa ma faca si pe mine GM, sa vad si eu cum este...la niciun metin nu am fost.Va rog mult, funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Vrei un metin2 in care sa fii gm iti zic eu hammermt2 asa scrii pe google si dai la hammermt2-acasa

1 răspuns:
| TheExpert01 a răspuns:

Te da nv 93 e in romana si intreaba pe unu ca tresa vorbesti cu o femeie sa te dea nv max adica 127