| xCrazyWolf a întrebat:

Cine imi poate spune niste filme misto? Comedii, razboaie, drama, ori ce in afara de groaza, gen american pie, immortals, 300 etc.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Remember me, The dictator.

| Broadband a răspuns:

Comedie: detectiv fara voie, un mort iubaret, zohan, a night at the roxbury, home alone 2, fata din vecini,
drama si actiune: cursa mortala 1 si 2
leon the proffesional, rambo 2, destul, only the strong, ora de varf 1, 2, big grin

| Madrill a răspuns:

Outlander
Clash of titans
Wrath of titans
The bank kob
Van Hellsing
Solomon Kane
Undisputed 2 3
Crank 1 2
The ring of death

| rares80gold a răspuns:

Real Steel: Un film care mi-a placut mult care este cu ceva roboti condusi de oameni(stiu pare plictisitornu, nu ie deloc plictisitor are mai multe chesti interesante dar daca ti-as spune as strica farmecul)