| gazaru a întrebat:

Salut.Cine stie unde gasesc si eu site-uri sa invat ping pong.Multumesc

Răspuns Câştigător
| o3oDYAo3o a răspuns:

Dupa cum spune si samson ping-pog-ul se ivata de la un profesor dar poti cauta pe youtube videoclipuri in care te invata sa joci chiar daca nu stiu cat de folositor ar fi...

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ping-pong-ul nu se invata,, de pe net''. Daca vrei sa-l inveti, asa cum trebuie, iti recomand sa te duci la un curs, ceva, un palat al copiilor, nu stiu, un loc unde te poti antrena. E un sport foarte fain, eu, personal am jucat si inca joc.

| djalexandrual a răspuns:

FA-ti o masa acasa...i-ati un prieten cu tine si invata sa joci...nu poti invata de pe net

| SerafimHD a răspuns:

In practica inveti cel mai bine!

| EllaCikka a răspuns:

Ping pongul învățat acasă nu are rost