| anonim_4396 a întrebat:

Colegii mei de clasa(baietii) au inceput sa faca nu stiu ce parkour.Intrati pe YouTube si scrieti parkour tulcea. O sa gasiti videoclipuri de la  TheAlexcrt. Aia sunt colegii mei(ma rog. unii). Si acum sa nu spuneti ca eu gelos, dar eu chiar GELOS! Eu si cu colegele mele vrem si noi sa venim cu ceva nou sa ne dam si noi mari pe acolo ca stim sa facem ceva. Va rog. vreo idee? Adica tot ceva scheme, ceva, dar mai usoare! Sau nu stiu, altceva! Dar, vreau sa fie mai usoare, si mai de fete, dar sa le poata face si baietii, ca sa ii invatam noi pe ei.Ca si ei ne-au invatat parkour-ul lor cat de cat. Va rooooogg! Va dau si fundita! Primeste fundita cel care vine cu idei bune si catt mai multe!

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Ce mai parkour... in fne.
eu as zice ca fetele ar putea veni cu ceva gen hip-hop dance. adica nu e prea greu si are si ala scheme tari si stiu ca majoritatea fetelor au imaginatie pentru a face cateva miscari super pe cateva versuri tari, dar potrivite.
eu sper ca nu ti se pare o idee tampita si sper sa reusiti...
Bafta!

4 răspunsuri:
| Eyezonfire a răspuns:

You made my day!

omfg. rolling on the floor

| ingerasdragalas a răspuns:

Sa te vad pe tine facand ce au facut ei Danna!

| Danny_8046 a răspuns:

Mdaa daca acesta este parkour. baieti acea stiu numai sa sara peste scaunee si sa se invirte pe truba. sa se suie pe gard doamnee eii macar stiu ce inseamna parkour

| Amalia07 a răspuns:

Pai nu e asa de greu

Întrebări recente