| BiLoIoS1 a întrebat:

Salut
Cum fac imi apare in engleza cum fac sa traduc in romana pee facebook

Răspuns Câştigător
| xoxolove96 a răspuns:

Inti la optiunile de la cont si dai la limba, limba romana

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Okay.
Deci, în dreapta sus, unde dai la log out, adică unde dai ca să ieşi afară. Ai ''Account settings'' Dai acolo, iar apoi ultimul cuvânt e ''Language'' iar în dreapta ai ''Edit'' dai acolo şi. Ai terminat.

| CoxOno a răspuns:

Intri pe pagina ta de profil facebook clik stanga pe steluta din freapta * Account Settings General Account Settings jos ultima de la General LanguageEdit dai in dreapta Edit si selectezi romana. si dai Save Changes