| albertito2012 a întrebat:

Salut, cum pot face ca pe fb, poza de profil sa fie vazuta de oricine, am mukti prieteni care au likeuri de la straini, pe care nici nu ii au la prieteni, asa fac ei 1000-2000 de likeuri, de la necunoscuti, e vreo setare, ca poza sa fie vazuta de toti? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Cand apesi pe poza, iti apare data la care a fost postata (de ex 28 august). langa data e o sageata. apesi pe ea si iti da o setare "friends of friends" sau "prietenii prietenilor" daca il ai in romana. daca are like-uri de la arabi e hack.

1 răspuns:
| Nejmoq a răspuns:

Au prietenii tai hack.