| LoveMusic a întrebat:

Cum pot schimba parola la Webkinz? I'am făcut cont la varămea de 1o ani că are animăluţ, am băgat codul tot, se joacă. Dar trebuie să-i schimb parola şi ştiu că se poate. Cum? Menţionez că nu vreau să-i fac cont, fiindcă are un singur animăluţ Webkinz, acela şi are codul secret. Dacă îi fac altul, ar trebui să îşi cumpere alt animăluţ altfel ar fi doar de probă. Deci, pot să schimb cumva parola, doar parola! Multumesc kiss

6 răspunsuri:
| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Sigur dai normal intrare/log in apoi scrieti acolo username si parola fara sa dai begin playing/inecpe joaca dai change password/schimba parola acolo iti apar 2 rubrici in prima scrii parola veche si in celelalte nou parola apoi click pe schimba parola din nou si gatawinking sper sa te fi ajutat si sa faci totul pas cu pas pentru a functiona :-H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui codul de webkinz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ma numesc ANDA poti sa-ti schimbi parola facand asta mai intai scrie numele de utilizator si parola daca le scrii in dreapta jos iti apare (SCHIMBA MAROLA) dai acolo si tio vei scimba.PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clic pe schimba parola de la intrare dai mai intai pe intrare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi intrare apoi sub parola scrie marunt mi-am uitat parola scrii numele de utilizator si codul secret

| vasilache a răspuns:

Te pot invata sa schimbi parolo, dar sa stii ca si eu mi-am schimbat parola la un cont de proba, dar dupa aia nu a mai mers nici una si acum nu mai intru pe acel id ca nu pot.Eu nici macar nu am cod!