| LoveMusic a întrebat:

Cum pot schimba parola la Webkinz? I'am făcut cont la varămea că are animăluţ, am băgat codul tot, se joacă. Dar trebuie să-i schimb parola şi ştiu că se poate. Cum?

7 răspunsuri:
| ‹³Janne .‹³ Chriss a răspuns:

Nu stiu. Adica nu m`am jucat niciodatta. Cred ca trebui sa iti faci alt cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau si ieu sa cant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cum pot schimba parola la Webkinz? I'am făcut cont la varămea de 1o ani că are animăluţ, am băgat codul tot, se joacă. Dar trebuie să-i schimb parola şi ştiu că se poate. Cum? Menţionez că nu vreau să-i fac cont, fiindcă are un singur animăluţ Webkinz, acela şi are codul secret. Dacă îi fac altul, ar trebui să îşi cumpere alt animăluţ altfel ar fi doar de probă. Deci, pot să schimb cumva parola, doar parola! Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum intrii pe webkinz pui numele de utilizator sh parola apoi scrie "schimba parola " apesi acolo sh scrie parola veche (o scrii) parola noua(o scrie pe cea noua) iar apoi scrie repeta parola (o repeti) sh apoi dai ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum intrii pe webkinz pui numele de utilizator sh parola apoi scrie "schimba parola " apesi acolo sh scrie parola veche (o scrii) parola noua(o scrie pe cea noua) iar apoi scrie repeta parola (o repeti) sh apoi dai ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum intrii pe webkinz pui numele de utilizator sh parola apoi scrie "schimba parola " apesi acolo sh scrie parola veche (o scrii) parola noua(o scrie pe cea noua) iar apoi scrie repeta parola (o repeti) sh apoi dai ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum : scrie la intrare : numele de uitilizator si parola prezenta dupa care dai pe SCHIMBA PAROLA! SI FACI CE-TI ZICE!:d:d:d