| Anonim21321 a întrebat:

Salut.Cum pun melodii de pe trilulilu pe hi5?happy

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Ca sa pui melodii de pe trilulilu trebuie sa faci : cauti melodia sau videoclipu` respectiv si vezi ca putin mai jos scrie embed este a 5-a din toate alea... si iti apare un cod si apoi daca vrei sa pui o alta dimensiune si alte chestii. daca ai teminat de modificat[daca vrei] copiezi codul acela si ii dai paste acolo unde vrei sa-l pui pe hi5... bafta dai si fundita :*

2 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Pai apesi pe hi5 sau enabed sub melodie si iti apare ca un fel de url capoy paste si gata

| koool a răspuns:

Iti faci cont pe triluliu si ai sa vezi de acolo, e foarte simplu