| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg albumele goale de pe Facebook? Si cum mai sterg si paginile pe care le-am pus la atleti favoriti, artisti favoriti, people who ispired you. etc?

1 răspuns:
| Ramina a răspuns:

Ca sa iti dispara paginile de la artisti favoriti etc. ai acolo un x sau scrie "sterge " dar e mai simplu sa intri pe pg respectiva si sa dai unlike/ nu`mi mai place si dispare automat de la profilul tau. si ca sa stergi un album intri in album dai la Editeaza albumul ( este desupra pozelor )apoi dai la Sterge albumul.