| naomy9799 a întrebat:

Daca ati fi un regizor de la Hollywood ce film ati crea?(ex:de comedie, drama, actiune etc.) Ce actori ati vrea sa joace in film? Povestiti cateva secvente care ati vrea sa apara in acest film. Cel mai interesant film primeste funtita!winking

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pe lqngă regizor o sa fiu şi actriţă. În rol principal bineînţeles. Şi aş mai vrea să joace Chad Michael Murray care bineînţeles o să fie tipul rebel şi afemeiat care o sa se îndrăgostească de mine love struck... şi să fie ceva dramă psihologică şi tot filmul să stea în detalii iar la sfârşit să se schimbe tot cursul filmului. Poate moare Chad si eu înnebunesc sau ceva de genu laughing

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nume : 3 coceni taiati de 4 babe lesinate
Actori : 3 coceni, 4 babe.
Actiunea : Se petrece in porumb.
Actori secundari :Cativa soricei, un mos pervers si o caruta cu doi magari bolnavi de diabet.
Final : Concenii sunt transportati de-a lungul unui an pe distanta de 3. 2 km.
Ce tare!

| lilboutique a răspuns:

Sincer mi-ar placea mai mult sa joc intr-un film decat sa fiu regizorhappy

| Libelle a răspuns:

Asa face din nou seria twilight dar in rolul principal sa fiu eu si cu robert pattinson:X:X:X

| Bubiko a răspuns:

Cred ca am sa creez un film de comedie si drama numit Unlucky(Ghinionistul)
Eu=rolul principal, Miley Cyrus=prietena mea, Justin Bieber=ghinionitul, Angelina Jolie=mama mea, Trupa Jonas=vrajitorii care il scapa pe Justin de ghinion...

Era odata un baiat pe nume Nick(Justin). El era tare impidicat. Cand era soare, incepea sa ploua din cauza lui. Cand ceva era verde, in urama lui se facea ruginiu. Intr-o zi venise la mama mea. Acesta ii spune:
- Doamna, Jolie, ce sa ma mai fac?! Am tot ghinionul dupa mine.
-Stiu eu trei vrajitori care te-ar putea ajuta! Dar sunt foarte departe de aici! Trebuie sa treci prin padurea cu stafii, podul mortii si pestera Dragonului Albastru!
-As face orice pentru noroc!

Daca vreti sa aflati cum se sfarseste povestea(flimul) luati id-ul meu: maly_mary88.

| Bloo2 a răspuns:

Eu as face un film despre un pusti care e la facultatea de arta. un viitor pictor. ceva in genul "Local color" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un multi-film. Sa aiba si umor, actiune dar la sfarist sa se termine dramatic. Actori: Eu in rolul principal(dar si regizor), Orlando Bloom(sotul/iubitul meubatting eyelashes. Restu` sa-i angajeze si altii, a n-am eu timp de astahee hee.
Se facea ca suntem in Canada. Acolo, presedintele este suspendat din functie deoarece l-au prins in pat cu o alta deputatebatting eyelashes. Dupa, un prieten de-al iubitului meu este chemat sa ocupe functia si ne roga si pe noi sa venim cu el. Fostul presedinte trimite o patrula malefica sa ne evapore. De aici incepe aventura.pe mari, pe insule pustii si alte chestii. Finalul as vrea sa fie unul interpretabil, cu multe semne de intrebare. A venit si presedintele pe insula in care ne aflam, cu o intreaga armata, iar noi incercam sa ne ferim de animalele junglei, de moarte. Eee, sa cada presedintele intr-o groapa, noi sa furam vaporul pe care a venit, dar sa se scufundehee hee.

| Ella123 a răspuns:

Buna! Daca as fi o regizoare de la Hollywood as crea un film de actiune. mi-ar placea sa fie undeva in jungla.
Pai actorul principal sa fiu eu...rastul nu stiu :-d asta va hotari ceilalti colegi din echipa (bineinteles)
Secventa: niste exploratori celebri vor sa exploreze o jungla din Africa...

| andreey_7154 a răspuns:

Titlu : Fright House (Casa Groazei)
Gen : Drama, Horror, Mister, Thrillers
Actori : Dylan Thomas Sprouse, Cole Sprouse, Phill Lewis, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Zac Efron
Descriere : Noi vecini, dar si misteriosi. Intr-o noapte, cei doi frati, Zackady (Dylan Thomas Sprouse) si Codytza (Cole Sprouse) hotarasc sa faca o vizita. Dar cea ce nu stiu ei ca e o casa bantuita. Cand au intrat in casa, cei doi au vazut multe chesti (fantome, vampiri, etc...). Soarta lor e in mainile lor. Oare vor supravietuii?