| Bulbucel a întrebat:

Daca pun un bilet la casa pariurilor cu sistem 4/8 sa zicem si am castig 200 lei, daca-mi ies 4 meciuri din acelea 8 iau 200 lei?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu. Daca iti ies toate meciurile iei 200 de lei, daca iti ies jumate e posibil ori sa nu iei nimic, ori nici macar sa nu-ti scoti banii de bilet.

3 răspunsuri:
| Miron_Liviu_1997 a răspuns:

Nu.A-i sa scoti doar castigul minim(este scris mic acolo sub castig potential)

| AFR81 a răspuns:

Este o formula mai complicata de calcul, dar, in principiu, daca iti ies 4 meciuri, vei primi castigul minim inscris pe bilet (da, pe bilet cu sistem vor fi doua castiguri, unul minim si altul maxim, pe care-l vei obtine daca iti ies toate 8).

| Necunoscutu92 a răspuns:

Da