| FitMonkey a întrebat:

Salut

La casa pariurilor cate meciuri pot pune maxim pe un bilet? pe un bilet sunt 16 locuri pentru meciuri dar poate continua restul meciurilor pe alt bilet? adica sa zicem pun 30 de meciuri si mi le pune pe 2bilete(2hartii de alea) doar sa fie o miza si un castig(nu 2)

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Continua pe a 2-a hartie, dar ramane o singura suma ( cea pe care ai platit-o. ).
Exemplu: Bagi 2 lei ( 1 bilet ) si poti avea 30 de meciuri, pe 2 hartii.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nowandrei a răspuns:

Salut,La agentiile SkyBets si PublicBet merg cate 30meciuri pe bilet! La celelalte agentii 20-25! Bafta!

| Moonshine a răspuns:

Da,continuua pe al 2-lea bilet.

| Ch1c0s a răspuns:

Pe un bilet poti sa pui cate echipe vrei u, poti sa le imparti cum vrei u!