| iuliusnedelcu a întrebat:

Sa zicem ca eu pun pe site-ul Casa Pariurilor un bilet de 10 meciuri si pun la sistem 8/10 (adica nu cred ca imi vor iesi 2 meciuri). Raspundeti la urmatoarele intrebari:

1. Daca imi vor iesi 9 meciuri si nu 8 cum am mentionat ce se va intampla? Sau daca imi vor iesi toate?

2. Cand se da castigul minim, cand nu iti ies mai multe meciuri decat cele stabilite in sistem?

Dau funda mare celui care ma lamureste cu sistemele astea!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti ies mai multe meciuri (in cazul expus 9 sau 10) vai obtine un castig mai mare.
Vei obtine castigul minim daca iti ies 8 meciuri.

| iuliusnedelcu explică (pentru Ioandelasal):

Buna! Vezi ca am postat o intrebare legata tot de sisteme. Iti dau funda imediat daca imi raspunzi!

1 răspuns: