| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dadea la un moment dat promo-ul telenovelei pacatele evei pe acasa gold, ce s-a intamplat a fost difuzata sau nu?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
Da, am vazut si eu, era melodia in romana de pe coloana sonora.Tin minte ca vedeam reclama la inceputul lui Ianuarie, cand ma odihneam si butonam canalele.Nu stiu daca a mai fost difuzata, cauta programul tv acasa gold.
http://www.acasagold.ro/
http://www.acasagold.ro/program
Bafta! :)

| yooocosti a răspuns (pentru Floreenofficial):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Acas%C4%83_Gold aici spune ca a fost difuzata...dar pe site-ul lor singura telenovela romaneasca este numai iubirea :))...:|

| Floreenofficial a răspuns (pentru yooocosti):

Nu stiu ce sa zic, oricum Lili Sandu e In America, pe la Los Angeles. laughing

| yooocosti a răspuns (pentru Floreenofficial):

laughing ..mda, m-am lamurit...a avut doar 20 de episoade telenovela straight face

| Floreenofficial a răspuns (pentru yooocosti):

O mini-telenovela.

| yooocosti a răspuns (pentru Floreenofficial):

happy asa e, oricum mersii happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru yooocosti):

Cu placere! big grin