| lolita24 a întrebat:

Salut, dati-mi niste idei de imbracaminte pentru scoala, cu stil.

Răspuns Câştigător
| ChloeCupcake a răspuns:

Camasa + jeans + pantofi sport gen Converse/ sneakers.
Tricou+ jeans + pantofi sport
Camasa eleganta + jeans+ balerini
happy

5 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Tricou, blugi si addidasi.

| ツDiana a răspuns:

Imbraca-te dupa gusturile tale.

| DieBitch a răspuns:

Îmbracă-te după cum te duce mintea și după cum crezi tu că-i "cu stil " așa ești și originală.winking
Nu mai cere sfaturi!tongue

| Alcszusa a răspuns:

Uniforma!laughing Glumesc. imbraca-te asa cum iti vine tie in ziua respectiva. fiecare are stilul lui!happy

| Elena_Gheorghita_1998 a răspuns:

Heii buna si eu nu stiu cu ce sa ma imbrac dar cred ca o sa mearga niste jeans cu o camasa si un pulover pe deasupra si tenisi balerini ghete sau bocanci aceasta imbracaminte merge la toate anotimpurile in loc de vara