| MaxKiller911 a întrebat:

dati-mi un link unde pot invata sa lupt ( kickboxing, karate etc ) de preferat in romana sau engleza si sa fie si ilustrat sau cu video-uri big grin dau funda!

2 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mLaU4SmWMQw

Dar pentru prima data incearca sa tragi de fiare, sa faci niste flotari si genoflexiuni si sa te antrenezi zilnic sa faci spagatul. :)

| SmEu a răspuns:

Uita-te pe youtube, numai ca iti recomand sa te duci la o sala de karate sau ce vrei u pentru ca din video nu vei invata mai nimic.