| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dati-mi un site cu toate accesoriile spioanelor. Adica ma refer la pudriera. ochelarii aia, rucsacul, ceasul de mana. Accesorii. stiti voi

6 răspunsuri:
| BlackAngel a răspuns:

laughing Mai lasa desenelelaughing Nu cred ca exista asa cevalaughing

| lolita24 a răspuns:

Bai ati dat niste coment-uri de ****. Unu cu filme porno. Altu il *** grija in ce cred eu. Si altu ce site imi trebuie mie. Ma cacamas eu in site-u vostru ca nu po-sa va raportez! In special pe bou' care ar trebui sa-si bage in cur filmele!

| pYv a răspuns:

Daca ai 10 ani si crezi in Zana Maseluta si in Cacaturi spion e treaba ta...dar te minti singuraoh go on.

| lolita24 a răspuns (pentru pYv):

Da eu nu inteleg de ce te intereseaza pe tine

| pYv a răspuns:

Nu cred ca, gaseste in link-ul ala ce cautalaughing)