| Gabriel123Gabriel a întrebat:

Salut, de ceva timp am descoperit doua pasiuni si as dori sa va intreb cateva chestii.
1. Ador sa mixez muzica dar nu am "aparate" sau un program profesional, este cineva din Piatra Neamt care doreste sa ma invete si pe mine cate ceva in legatura cu mixatul muzicii si/sau sa imi vanda si mie diferite mixere, etc?
2.Imi place foarte mult sa deschid lucruri noi laughing De aceea m-am decis sa imi fac un canal de youtube pentru unboxing si review-uri. Cunoaste cineva vreun magazin romanesc sau din alta tara care ma poate sponsoriza/ sa imi trimita materiale la care sa le fac review, pentru ca nu cred ca sunt dispus sa dau sute de milioane pe diverse electronice.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1. Cate mixere doresti sa cumperi?
2. Nimeni nu sponsorizeaza pe "nimeni".

| mariucaaa28 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu Mike Maiden, la Tonique daca nu ma insel...am un coleg care a facut cursuri cu el

| Gabriel123Gabriel explică:

Am doar 14 ani laughing eu intrebam daca e vreun amator"dj" care sa ma invete si pe mine esentialul, sa imi recomande un program de mixat si niste mixere. Pentru neutrino: la intrebarea 2. nu cred ca George Buhnici de la ProTV sau cei de la Zon@ IT de pe TVR isi cumpara singuri aparatele, mai ales ca si acasa folosesc camere destul de scumpe. Sigur sunt sponsorizati de cineva