| Adelina2213 a întrebat:

Pentru cei din Piatra Neamt. Stie cineva la ce ora se deschid librariile in cursul saptamanii?

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

De ce ai avea impresia ca cele din orasul tau au altfel de program decat cele din restul tarii?
In Buc librariile se deschid la 12, iar in Cluj la 7?
Nu sunt din Piatra Neamt, insa de obicei librariile au programul L-S 9:00-20:00, 10:00-20:00, 10:00-22:00, iar D 12:00-15:00 sau inchis.

| Adelina2213 explică (pentru DavidoffUser):

Da, se deschid diferit în Cluj unde sunt acum studentă, librăriile UMF de cele de la UBB se deschid diferit, cele de la HUmanitas mai târziu de la 10.00, iar în Piatra am aflat în ziua după ce am pus întrebarea că se deschid unele la 8.00 din apropierea școlilor și altele la 10.00.