| BrendaSuperba a întrebat:

De curand mi-a venit ideea sa imi iau laptop.Am cautat o varianta buna si mi-a placut f mult Sony Vaio(alea colorate). Mai nou am descoperit ca exista si pe mov dar in America si nu pot sa-l comand in Romania.Mrg, vara mea sta acolo si il trimit ei, iar ea mie. Dar cat costa transportu(shippingul) din America(California) in Romania(Bucuresti)? Adk in jur de 500 sau 1000$?

2 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

DUMNEZEULE! m-am indragostit:X:X:X trebuie neaparat sa am si eu un laptop din ala:X:X:X oricumoh go on eu mi-am luat niste,, conversi'' din SUA si shippingul m'a costat doar 300$... dar proprietarul era prieten cu unchiul...nu stiu dar mai mult de 500 nu cred ca te va costa oricum, mersi de ideea cu latopul [ma duc s; o bat la cap pe mama, sa ii scriu la,, mosu'' sa mi'l aducabig grin]

| Dragotta a răspuns:

Poti sa il comanti de pe net daca este sau prin telefon(noormal ca trebuie sa stii engleza) si de asemena normal ca te va costa im plus pentru trecerea granitei... a continentelor!