| TheLastDancer15 a întrebat:

Hey, îmi spune cineva, vă rog, cât costă să trimit o scrisoare din România în America (mai exact California)? Mulţumesc anticipat, ofer fundă!

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Presupun ca si tu esti ceva fac infocat si vrei sa trimiti scrisoare la Justin Bieber sau Miley Cyrus?

| TheLastDancer15 explică (pentru NemNUZ):

Lol nu rolling on the floor am prieteni acolo si nu stiu cum sa dau altfel de ei tongue rolling eyes

| ady777 a răspuns:

Daca scrisoarea are pana la 20 g, o poti trimite cu 1, 6 RON neprioritar (va merge cu avionul si cand ajunge la New York va pleca cu trenul la destinatie) sau cu 3, 1 RON prioritar (la fel doar ca de la New York va lua avionul) happy

| jrockfreak a răspuns:

Daca e o simpla scrisoare nu are cum sa te coste mult thinking iti trebuie doar un timbru international, cred ca e cu cativa lei mai scump decat ala normal, intereseaza-te la posta, nu are cum sa nu aiba happy