| νєησм a întrebat:

Salut, de unde pot downloada trade hack pentru metin2ro? Va rog care imi da un link cu un site ii dau funda dar sa si mearga si sa nu trebuiasca sa-mi fac cont va rog eu mult! Si nu uitati funda

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Poate iei si tu vreun keyloggerlove struck
dupa te auzim " Cum scap de keylogger "
Pune mana mosule si munceste...
AAa... da stai ca esti roman
Tu vrei tot moca
o sa ie idoar Ula moca bine.incepe cu P da in finethinking
vezi de treaba ta mosulelaughing

| x5 a răspuns:

Nu exista trade hack pe metin2 ro.Credema ca daca ar exista pe toti iai vedea cu iteme+9 si sar fura uni pe alti, cei care zic ca au trade hack iti da un trojan sau alte porcari.Io iti propun sa joci corecthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa...pe ro am avut lv 58 fms+9 si rib+9 cica sa i le arat lu unu si cand a dat accept am zis ca o fii noob da de unde acceptu meu sa activat singur si a fugit cu itemele mele JOACA CORECT ASA CASTIGI!

| RobertTRG1998 a răspuns:

Cauta pe metin2.tools FUNDA?